Past articles

Subscribers

Show Ad

Stopstream


Contact SporStopstream
Phone: 6658745
Location : istanbul, istanbul
Visit Website

$ 114.00

İnternet kullanımının tam hız gelişmesi ile spor sitelerindeki artışda tıpkı süratte devam etmekte. Değişik kategorilerden oluşan sitelerin umumi olarak ortak buluştuğu nokta ise iddaa olmakta sanırım. maç özetleri ve maç sonuçları iddaa severlerin ise en çok aradığı kelimeler olabilmekte.

iddaa severler tıpkı zamanda maçları diri izlemek arasında bir çok site arıyor. Maç izleyebilecekleri siteler ise bu konuda yoğun şekilde kısıtlı gözükmekte. maç izle kelimesindeki rekabette konunun ne kadar mühim olduğunu gözler önüne sermekte. Şimdilik sırf futbol maçları konusu için bilgi veren maciizle.org da ileriki devre planlarının arasında diğer spor branşları yani voleybol, basketbolda yer alacak benzeri gözükmekte.

Sporseverler sebebi ile da yoğun şekilde takip edilen başka bir site olan stopstream ise diğer maç izleme sitesi benzeri hizmet vermekte. stopstream için önünüzdeki planlarda yine başka branşların olması bekleniyor. 2012-2013 sezonu biterken spor siteleride popülerlerliğini bitirecek gibi duruyor, 2013-2014 sezonunun ise neler getireceğini şimdiden tahmin etmek doğru olmamakta.

Spor ve Stopstream

stopstream.org
Adsense code
    fbshare Show Ad
    Flag ad
    This ad has been viewed 814 times